Vítej na stránce eBooku s názvem

Jak si trvale zlepšit zdraví

aneb

Rozšíření znalostí SRT pro léčení sebe i druhých

 

Napsal jsem jej proto, že se mi podařilo docílit přirozenějšího stavu mého zdraví a každým dnem se blížím jeho maximálnímu potenciálu. O způsobech, jakými jsem toho docílil, se chci s Vámi podělit, protože v dnešní době je každá pomoc a zlepšení cenná. Sám jsem nesmírně vděčný, že se ke mě metoda SRT dostala a já s ní mohu pracovat. SRT mi účinně pomohlo zvýšit vlastní uvědomění si svého těla a toho, co potřebuje. Díky čemuž v něm mohu spokojeně přebývat a činit to, co mě baví, co dělám rád a čím přináším hodnotu.

    

Všem, kdo vyplnili dotazník na stránkách Sdružení pro osobní rozvoj (první sdružení a web u nás, které zaštiťuje metody SRT a SpR pro Českou a Slovenskou republiku) děkuji za cenné informace. Uplně všichni, kteří vyplnili dotazník měli zájem hlavně o aplikace SRT na zdraví a zdravotní stav. Ná základě toho je celý tento eBook napsán na toto téma. Je to jedno z nejobsáhlějších témat a zaslouží si plnou pozornost a minimálně jeden celý eBook. eBook celkem čítá 46 stránek :o)

 

Obsah:

1. Čištění kořenů, negativních programů, slibů a přísah včetně těch skrytých, a další...

2. Naplánovaná nemoc (vlastní/přejatá), potřeba pomáhat a přebírat cizí zátěže

3. Trvalé napojení cizích duší a jiných bytostí na mě

4. Trvale usazení "kamarádi" diskarnáti v mém těle/tělech

5. Psychická operace

6. Vitamíny, minerály, proteiny a další

 

Jedná se o moji první knihu, napsal jsem jí s vnitřním zápalem a nikdy v životě jsem na ničem nepracoval tak zaměřeně jako na tomto eBooku. Doufám, že se bude líbit. Abyste mohli nahlédnout, zde máte část kapitoly o vitamínech, minerálech, proteinech atd. ZDARMA ke stažení :o) Hezké a duchapřítomné čtení :o)

 

Vychází druhý eBook

Dosažení vyššího uvědomění a hojnosti

Druhý eBook je nyní připravený a těší se na Vaše nákupy :o)

 

Hlavním cílem tohoto eBooku je rozšířit Vaše povědomí a následně podvědomí o tom, jak fungují a pracují jednotlivé univerzální zákony a jaké jsou nejčastější omyly, které se masově přenášejí na další generace.

Nejdůležitější je, abychom mohli tvořit, protože bez této schopnosti nemůžeme být šťastí a žít takový život, jaký bychom chtěli. A přímo s tímto souvisí první kapitola zaměřená na Hojnost - hmotnou i mentální, emocionální, jednodušše ve všech směrech. Jako další navazuje napitola "Anděl strážný" aneb Co všechno může být u něj a u nás vzájemně špatně a zbytečně nám komplikovat život.

V těsném závěsu v kapitole číslo tři se zabývám Čakrami - určitě něco nového pro každého čtenáře a i hlubší pohled na jejich funkci a význam a že se vyplatí je mít v pořádku, jak pro pomoc sobě, tak druhým. 

A na závěr nás čeká poněkud extra kapitola, která se zaobírá Astrálním světem, jenž si většina lidí zaměňuje s Duchem/Zdrojem/Světlem, následkem čehož mají v životě mnohonásobně více negativních energií, něž si i kupříkladu původně jejich dušička zvolila. Určitě se jedná o nejhutnější kapitolu a po zvládnutí věcí uvedených v celém eBooku včetně této kapitoly by už nemělo existovat nic, co by Vám bránilo v tom, abyste si mohli vytvořit a žít život podle Vašich představ.


eBook má celkem 4 kapitoly. Je tedy o něco kratší než ten první. Více se jedná o mé vlastní zkušenosti, tipy a uvědomění.  

eBook je primárně určen všem, kdo mají (alespoň) základní kurz SRT. 

Čítá celkem 34 stránek.

 

Obsah

1. Hojnost

2. Anděl strážný a jeho vliv

3. Čakry

4. Astrálno

 

VĚŘÍM, ŽE SE VÁM EBOOK BUDE LÍBIT :)